Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
RGBNW-60SMD5050-12V-12mm
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 60LED RGBNW SMD5050 (4in1) 14,4W 12V LUMILED 12mm
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 5 | 5,30 EUR | Až do 0,50 EUR |
| 10 | 5,25 EUR | Až do 1,50 EUR |
| 20 | 5,20 EUR | Až do 4,00 EUR |
| 30 | 5,10 EUR | Až do 9,00 EUR |
| 40 | 5,00 EUR | Až do 16,00 EUR |
| 50 | 4,90 EUR | Až do 25,00 EUR |
| Rozmery | 5000 x 12 x 2,5mm |
| Počet LED prvkov | 60/m (300/5m) |
| Typ LED prvkov | SMD5050 - 4in1 |
| Príkon | 14,4W/m |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Teplota farby svetla | RGBNW (RGB+4500K) |
| Váha | 125g/cievka (kotúč) |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 12mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 5cm |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | LUMILED |