Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
VL-5050-WRGBW-060-IP20-10mm
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 60LED RGBCCT SMD5050 (5in1) 19W 12V IP20 10mm
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 5 | 4,80 EUR | Až do 0,50 EUR |
| 10 | 4,75 EUR | Až do 1,50 EUR |
| 15 | 4,70 EUR | Až do 3,00 EUR |
| 20 | 4,65 EUR | Až do 5,00 EUR |
| 30 | 4,60 EUR | Až do 9,00 EUR |
| 40 | 4,55 EUR | Až do 14,00 EUR |
| 50 | 4,50 EUR | Až do 20,00 EUR |
| Rozmery | 5000mm x 10mm x 2,5mm |
| Počet LED prvkov | 60/m (300/5m) |
| Typ LED prvkov | SMD5050 - 5in1 |
| Príkon | max.19W/m |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Teplota farby svetla | RGBCCT (CW+WW umožňuje riadiť teplotu bielej farby) |
| Váha | 120g/cievka (kotúč) |
| Priemerná životnosť v hodinách | 35.000 hod. |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 10mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 5cm |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | Led4chip lighting |