Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LS-RGB+CW-5050+2835-12W-12V-12mm
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS RGB+CW 60LED SMD5050+SMD2835 12W 12V 12mm Led4chip
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 5 | 3,75 EUR | Až do 0,25 EUR |
| 10 | 3,70 EUR | Až do 1,00 EUR |
| 20 | 3,65 EUR | Až do 3,00 EUR |
| 30 | 3,60 EUR | Až do 6,00 EUR |
| 50 | 3,50 EUR | Až do 15,00 EUR |
| Rozmery | 5000 x 12 x 2,5 mm |
| Počet LED prvkov | 60/meter (300/5metrov) |
| Typ LED prvkov | SMD5050+SMD2835 |
| Príkon | 12W/meter |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Teplota farby svetla | RGB+CW 6000K |
| Váha | 105g cievka-5metrov |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 12mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 10cm |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | Led4chip lighting |