Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LS-RGB+NW-SMD5050-12W-12V-BRG
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS RGB+NW 60LED SMD5050 12W 12V BRG 12mm
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 5000 x 12 x 1,5mm |
| Počet LED prvkov | 60/meter (300/5metrov) |
| Typ LED prvkov | SMD5050 Sanan |
| Príkon | 12W/meter |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Teplota farby svetla | RGB+NW 4500K |
| Váha | 105g cievka-5metrov |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 12mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 10cm |