Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LS-RGB-120LEDSMD3535-12V-8mm
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS RGB 120LED SMD3535-NOT DOT 19W 12V white PCB 8mm
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 5 | 5,15 EUR | Až do 0,25 EUR |
| 10 | 5,10 EUR | Až do 1,00 EUR |
| 20 | 5,05 EUR | Až do 3,00 EUR |
| 30 | 5,00 EUR | Až do 6,00 EUR |
| 40 | 4,95 EUR | Až do 10,00 EUR |
| 50 | 4,90 EUR | Až do 15,00 EUR |
| Rozmery | 5000 x 8 x 1,4mm |
| Počet LED prvkov | 120/m (600/5m) |
| Typ LED prvkov | SMD3535 NOT-DOT |
| Príkon | 19,2W/m |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Teplota farby svetla | RGB |
| Váha | 110g cievka-5metrov |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 8mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 25mm |
| CRI index | Ra80 |