Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS RGB 60LED SMD5050 (6 chips in 1) 14,4W 12V (IP65 by drip gum)
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Počet LED prvkov | 60/m (300/5m) |
| Typ LED prvkov | SMD5050 - 6in1 |
| Príkon | 14,4W/m |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 160-1120Lm |
| Teplota farby svetla | RGB |
| Váha | 260g/cievka (kotúč) |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP65 |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |