Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LS-90-CW+RGB+WW-12V-14W
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS CW+RGB+WW 90LED SMD5050+SMD2835 14W 12V 12mm
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 5 | 3,55 EUR | Až do 0,25 EUR |
| 10 | 3,50 EUR | Až do 1,00 EUR |
| 20 | 3,45 EUR | Až do 3,00 EUR |
| 30 | 3,40 EUR | Až do 6,00 EUR |
| 50 | 3,30 EUR | Až do 15,00 EUR |
| Rozmery | 5000 x 12 x 2mm |
| Počet LED prvkov | 90/meter (450/5metrov) |
| Typ LED prvkov | SMD2835+SMD5050+SMD2835 |
| Príkon | 14,4W/meter |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Teplota farby svetla | CW 6000K+RGB+WW 3000K |
| Váha | 75g cievka-5metrov |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 12mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 10cm |
| CRI index | Ra80 |