Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LS-RGB-72LEDSMD3535-12V-VL
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS RGB 72LED SMD3535-NOT DOT 13W 12V white PCB 5mm - VL
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 5 | 3,15 EUR | Až do 0,25 EUR |
| 10 | 3,10 EUR | Až do 1,00 EUR |
| 20 | 3,05 EUR | Až do 3,00 EUR |
| 30 | 3,00 EUR | Až do 6,00 EUR |
| 40 | 2,95 EUR | Až do 10,00 EUR |
| 50 | 2,90 EUR | Až do 15,00 EUR |
| Počet LED prvkov | 72/m (360/5m) |
| Typ LED prvkov | SMD3535 NOT-DOT |
| Príkon | 13W/m |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Teplota farby svetla | RGB |
| Váha | 90g cievka-5metrov |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 5mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 41,6mm |
| CRI index | Ra80 |