Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LS-30RGB+30CCT-2in1-14W-12V-12mm
Nový produkt
Tovar na objednávku - Dodacia doba 20 dní
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 60LED RGB+CCT (30LED RGB+30LED CCT 2in1) 14W 12V IP20 12mm
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 5 | 4,55 EUR | Až do 0,25 EUR |
| 10 | 4,50 EUR | Až do 1,00 EUR |
| 20 | 4,45 EUR | Až do 3,00 EUR |
| 30 | 4,40 EUR | Až do 6,00 EUR |
| 40 | 4,35 EUR | Až do 10,00 EUR |
| 50 | 4,30 EUR | Až do 15,00 EUR |
| Počet LED prvkov | 60/meter (300/5metrov) |
| Typ LED prvkov | SMD5050 RGB+SMD5050 CCT (2 chips in1) |
| Príkon | 14W/meter |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Teplota farby svetla | RGB+CCT |
| Váha | 110g cievka-5metrov |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | LED čip Sanan |
| Šírka LED pásu | 12mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 10cm |
| CRI index | Ra80 |