Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
VL-5050-RGBCW-060-IP20-12V
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS RGBCW (4 chips in 1) 60LED SMD5050 19W 12V IP20 12mm
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 5000 x 12 x 1,2mm |
| Počet LED prvkov | 60/m (300/5m) |
| Typ LED prvkov | SMD5050 - 4in1 |
| Príkon | 19W/m |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Teplota farby svetla | RGBCW (RGB+6000K) |
| Váha | 125g/cievka (kotúč) |
| Priemerná životnosť v hodinách | 25.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 12mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 50mm |
| CRI index | Ra80 |