Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
PremiumLUX-LUX08334
Nový produkt
Tovar dodávame na objednávku - Dodacia doba 5 až 7 dní!
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS Digital RGB 60LED SMD5050 WS2815 IC 14,4W 12V black PCB PremiumLUX
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 5000 x 1,2 x 10mm |
| Počet LED prvkov | 60/m (300/5m) |
| Typ LED prvkov | SMD5050 RGB+IC Driver WS2815 |
| Príkon | 14,4W/m (72W/5m) |
| Elektrický prúd | 6A/5m |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | Max. 4800 Lumenov/5m |
| Teplota farby svetla | RGB |
| Váha | 135g cievka-5metrov |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 10mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 16,5mm |