Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS Digital SPI RGB 30LED SMD5050 WS2812b IC 7,2W 5V white PCB
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 5 | 5,70 EUR | Až do 0,50 EUR |
| 10 | 5,65 EUR | Až do 1,50 EUR |
| 20 | 5,60 EUR | Až do 4,00 EUR |
| 30 | 5,55 EUR | Až do 7,50 EUR |
| 40 | 5,50 EUR | Až do 12,00 EUR |
| 50 | 5,40 EUR | Až do 20,00 EUR |
| Rozmery | 5000 x 10 x 2,5mm |
| Počet LED prvkov | 30/m (150/5m) |
| Typ LED prvkov | SMD5050 RGB+IC Driver WS2812b |
| Príkon | 7,2W/m |
| Vstupné napätie | DC 5V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Teplota farby svetla | RGB |
| Váha | 105g cievka-5metrov |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 10mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 33mm |
| Výrobca | Led4chip lighting |