Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS Digital 120LED SMD2835 (2in1) CCT 2700-6500K WS2811IC 12W 12V 8mm
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 10 | 4,80 EUR | Až do 1,00 EUR |
| 20 | 4,75 EUR | Až do 3,00 EUR |
| 30 | 4,70 EUR | Až do 6,00 EUR |
| 40 | 4,65 EUR | Až do 10,00 EUR |
| 50 | 4,60 EUR | Až do 15,00 EUR |
| Rozmery | 5000 x 8 x 2,5mm |
| Počet LED prvkov | 120/m (600/5m) |
| Typ LED prvkov | SMD2835 2in1 2700-6500K (IC Driver WS2811) |
| Príkon | max.12W/m (podľa zvoleného efektu) |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | max. 1080 Lumenov/meter |
| Teplota farby svetla | CCT 2700-6500K |
| Váha | 90g návin 5m |
| Priemerná životnosť v hodinách | 45.000 hod. |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | 40 PIXEL/m (200 PIXEL/5m) |
| Šírka LED pásu | 8mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 25mm |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | Led 4chip lighting |
LED pásy s efektom „naháňania“ sú typom LED pásového osvetlenia, ktoré vytvára dynamický a pútavý efekt rozsvietením skupín pixelov v sekvenčnom vzore. Keď sa každá skupina pixelov postupne rozsvieti, vytvára sa dojem pohybujúceho sa alebo naháňajúceho sa efektu pozdĺž dĺžky pásu. Zvyčajne sa používajú v dekoratívnych svetelných aplikáciách, ako napríklad efektové osvetlenie alebo na vonkajšie dekorácie, ako aj v divadelnom a javiskovom osvetlení na vytváranie dynamických efektov. V súčasnosti sa inštalujú aj v rezidenčných aplikáciách kvôli jedinečnosti dizajnu, ktorý prinášajú do vášho priestoru. Ovládajú sa pomocou kompatibilného ovládača, ktorý posiela pixelom pokyny na zapnutie alebo vypnutie v určitej sekvencii, čo umožňuje nastaviť rýchlosť a smer efektu naháňania.Tieto pásy sa ľahko inštalujú a dajú sa strihať tak, aby sa zmestili takmer do akéhokoľvek priestoru, vďaka čomu sú všestranným a cenovo výhodným riešením osvetlenia. Sú tiež energeticky úsporné a dlhotrvajúce, vďaka čomu sú ekologickou alternatívou k tradičným osvetľovacím produktom.