Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
OPTONICA-4578
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 576LED COB Digital RGB WS2811 IC 16W 24V CRI80 OPTONICA 10mm
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 5 | 6,60 EUR | Až do 1,00 EUR |
| 10 | 6,30 EUR | Až do 5,00 EUR |
| 20 | 6,10 EUR | Až do 14,00 EUR |
| 50 | 5,80 EUR | Až do 50,00 EUR |
| Rozmery | 5000 x 10 x 3,4 mm |
| Počet LED prvkov | 576 COB chips/m |
| Typ LED prvkov | RGB COB + IC Driver WS2811 |
| Príkon | 16W/m |
| Vstupné napätie | DC 24V |
| Vyžarovací uhol | 180° |
| Svetelný tok | max. 1100Lm/m |
| Teplota farby svetla | RGB |
| Váha | 130g cievka-5metrov |
| Priemerná životnosť v hodinách | 25.000 hodín |
| Pracovná teplota | -20C° až +40C° |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 10mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 62,5mm |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | OPTONICA |