Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LS-Digital-156SMD2835-CW-24V
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS Digital 156LED SMD2835 Cold White WS2811IC Chasing Effect 15W 24V 10mm
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 10 | 5,30 EUR | Až do 1,00 EUR |
| 20 | 5,25 EUR | Až do 3,00 EUR |
| 30 | 5,20 EUR | Až do 6,00 EUR |
| 40 | 5,15 EUR | Až do 10,00 EUR |
| 50 | 5,10 EUR | Až do 15,00 EUR |
| Rozmery | 5000 x 10 x 2,5mm |
| Počet LED prvkov | 156/m (780/5m) |
| Typ LED prvkov | SMD2835 6000K (IC Driver WS2811) |
| Príkon | max.15W/m (podľa zvoleného efektu) |
| Vstupné napätie | DC 24V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | max. 1640 Lumenov/meter |
| Teplota farby svetla | Studená biela 6000K |
| Váha | 88g návin 5m |
| Priemerná životnosť v hodinách | 35.000 hod. |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | 26 PIXEL/m (130 PIXEL/5m) |
| Šírka LED pásu | 10mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 38,5mm |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | Led4chip lighting |
LED pásy s efektom „naháňania“ sú typom LED pásového osvetlenia, ktoré vytvára dynamický a pútavý efekt rozsvietením skupín pixelov v sekvenčnom vzore. Keď sa každá skupina pixelov postupne rozsvieti, vytvára sa dojem pohybujúceho sa alebo naháňajúceho sa efektu pozdĺž dĺžky pásu. Zvyčajne sa používajú v dekoratívnych svetelných aplikáciách, ako napríklad efektové osvetlenie alebo na vonkajšie dekorácie, ako aj v divadelnom a javiskovom osvetlení na vytváranie dynamických efektov. V súčasnosti sa inštalujú aj v rezidenčných aplikáciách kvôli jedinečnosti dizajnu, ktorý prinášajú do vášho priestoru. Ovládajú sa pomocou kompatibilného ovládača, ktorý posiela pixelom pokyny na zapnutie alebo vypnutie v určitej sekvencii, čo umožňuje nastaviť rýchlosť a smer efektu naháňania.Tieto pásy sa ľahko inštalujú a dajú sa strihať tak, aby sa zmestili takmer do akéhokoľvek priestoru, vďaka čomu sú všestranným a cenovo výhodným riešením osvetlenia. Sú tiež energeticky úsporné a dlhotrvajúce, vďaka čomu sú ekologickou alternatívou k tradičným osvetľovacím produktom.
Videoukážka:Running LED strip