Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Miboxer-784COB-RGBWW-SPI-24V
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 784LED COB Digital RGB+W(3000K) WS2814 IC 14W 24V CRI90 Miboxer
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 5 | 9,20 EUR | Až do 1,00 EUR |
| 10 | 8,90 EUR | Až do 5,00 EUR |
| 20 | 8,70 EUR | Až do 14,00 EUR |
| 50 | 8,40 EUR | Až do 50,00 EUR |
| Rozmery | 5000 x 10 x 3mm |
| Počet LED prvkov | 784 COB chips/m |
| Typ LED prvkov | RGB+W COB IC Driver WS2814 |
| Príkon | 14,4W/m |
| Vstupné napätie | DC 24V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Teplota farby svetla | RGB+W(3000K) |
| Váha | 130g cievka-5metrov |
| Priemerná životnosť v hodinách | 25.000 hodín |
| Pracovná teplota | -20C° až +40C° |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 10mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 71,42mm |
| CRI index | Ra90 |
| Výrobca | Led4chip lighting |