Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
NEON FLEX 6x12mm Digital SPI RGB 72LED SMD3535 9W 24V IP65 OPTONICA
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 5 | 5,50 EUR | Až do 0,50 EUR |
| 10 | 5,45 EUR | Až do 1,50 EUR |
| 15 | 5,40 EUR | Až do 3,00 EUR |
| 20 | 5,35 EUR | Až do 5,00 EUR |
| 30 | 5,30 EUR | Až do 9,00 EUR |
| 40 | 5,20 EUR | Až do 16,00 EUR |
| 50 | 5,10 EUR | Až do 25,00 EUR |
| Rozmery | 5000mm x 12mm x 6mm |
| Počet LED prvkov | 72/m (360/5m) |
| Typ LED prvkov | SMD3535 |
| Príkon | 9W/m |
| Vstupné napätie | DC 24V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Teplota farby svetla | Digital SPI RGB |
| Váha | 400g cievka-5metrov |
| Priemerná životnosť v hodinách | 15.000 hodín |
| Pracovná teplota | -20°C až +40°C |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | 12 pixel/m (60 pixel/5m) |
| Šírka LED pásu | 12mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 84mm |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | OPTONICA LED |