Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LS-30LED-WS2812B-B-PCB-OPTO-4491
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS Digital SPI RGB 30LED SMD5050 WS2812b IC 8W 5V black PCB OPTO-4491
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 5000 x 10 x 2,5 mm |
| Počet LED prvkov | 30/m (150/5m) |
| Typ LED prvkov | SMD5050 WS2812b IC |
| Príkon | 8W/m |
| Vstupné napätie | DC 5V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | Max. 600 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Digital RGB SPI/DMX |
| Váha | 110g cievka-5metrov |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 10mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 35mm |