Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Led4chip-LS-60-RGB-WS2815
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS Digital RGB 60LED SMD5050 WS2815 IC 14,4W 12V white PCB Led4chip
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 5000 x 10 x 2,5mm |
| Počet LED prvkov | 60/m (300/5m) |
| Typ LED prvkov | SMD5050 RGB+IC Driver WS2815 |
| Príkon | max. 14,4W/m v závislosti od zvolenej farby alebo efektu |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Teplota farby svetla | RGB |
| Váha | 135g cievka-5metrov |
| Priemerná životnosť v hodinách | 35.000 hod. |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 10mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 16,5mm |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | Led 4chip lighting |