Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS Digital RGB 30LED SMD5050 IC WS2815 7,2W/m 12V black PCB PremiumLUX
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 5000 x 10 x 2,5mm |
| Počet LED prvkov | 30/m (150/5m) |
| Typ LED prvkov | SMD5050 RGB+IC Driver WS2815 |
| Príkon | 7,2W/m |
| Elektrický prúd | 0,6A/m |
| Vstupné napätie | DC 12V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Teplota farby svetla | RGB (digital) |
| Váha | 113g návin - 5metrov |
| Priemerná životnosť v hodinách | 30.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 10mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 33mm |