Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
VL-LS-60LED-WS2812B-B-PCB
Nový produkt
Tovar dodávame na objednávku - Dodacia doba 20 dní
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS Digital SPI RGB 60LED SMD5050 WS2812b IC 18W 5V black PCB
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 5000 x 10 x 1,4 mm |
| Počet LED prvkov | 60/m (300/5m) |
| Typ LED prvkov | SMD5050 WS2812b IC |
| Príkon | 18W/m |
| Vstupné napätie | DC 5V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Teplota farby svetla | Digital RGB SPI/DMX |
| Váha | 135g cievka-5metrov |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 10mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 17mm |