Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
BERGE-COB528-NW-24V-15W-10mm-50m
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 528LED COB 15W 1650Lm Natural White 24V CRI90 BERGE 10mm (50m návin)
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 10mm x 2mm x 50.000mm |
| Typ LED prvkov | COB LED528 |
| Príkon | 15Watt/meter |
| Vstupné napätie | 24V/DC |
| Vyžarovací uhol | 180° |
| Svetelný tok | 1650 Lumen/meter |
| Teplota farby svetla | Natural White 4000K |
| Váha | 60g cievka-5metrov |
| Priemerná životnosť v hodinách | 35.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 10mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 45,5mm |
| CRI index | CRI Ra90+ |
| Výrobca | BERGE |