Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
OPTONICA-4961
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 624LED COB 14W 1400Lm CCT (2700K-6500K) 24V CRI80 OPTONICA 10mm
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 5 | 5,35 EUR | Až do 0,25 EUR |
| 10 | 5,30 EUR | Až do 1,00 EUR |
| 20 | 5,25 EUR | Až do 3,00 EUR |
| 30 | 5,20 EUR | Až do 6,00 EUR |
| 50 | 5,10 EUR | Až do 15,00 EUR |
| 100 | 5,00 EUR | Až do 40,00 EUR |
| Rozmery | 5000mm x 10mm x 2,8mm |
| Počet LED prvkov | 624 chips/m |
| Typ LED prvkov | COB LED |
| Príkon | 7W+7W/m (max.14W/m) |
| Vstupné napätie | 24V/DC |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | max. 1400 Lumen/meter |
| Teplota farby svetla | CCT-Dual White 2700-6500K |
| Váha | 60g cievka-5metrov |
| Priemerná životnosť v hodinách | 25.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 10mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 19,3mm |
| CRI index | CRI Ra80 |
| Výrobca | OPTONICA |