Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
H-LED-COB608-CCT-24V-14W-10mm
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 608LED COB 14W 1280Lm CCT (2700K-6500K) 24V CRI90 H-LED 10mm
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 5 | 4,75 EUR | Až do 0,25 EUR |
| 10 | 4,70 EUR | Až do 1,00 EUR |
| 20 | 4,65 EUR | Až do 3,00 EUR |
| 30 | 4,60 EUR | Až do 6,00 EUR |
| 50 | 4,50 EUR | Až do 15,00 EUR |
| 100 | 4,40 EUR | Až do 40,00 EUR |
| Rozmery | 10.000mm x 10mm x 2,5mm |
| Počet LED prvkov | 608 chips/m |
| Typ LED prvkov | COB LED |
| Príkon | 14 Watt/meter (7W+7W) |
| Vstupné napätie | 24V/DC |
| Vyžarovací uhol | 180° |
| Svetelný tok | max. 1280 Lumen/meter (pri 4000K) |
| Teplota farby svetla | CCT-Dual White 2700-6500K |
| Váha | 200g cievka-10metrov |
| Priemerná životnosť v hodinách | 50.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 10mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 26,3mm |
| CRI index | CRI Ra90+ |
| Výrobca | H-LED |