Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
H-LED-COB608-CCT-24V-14W-10mm
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 608LED COB 14W 1310Lm CCT (2700K-6500K) 24V CRI90 H-LED 10mm
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 10mm x 2,5mm x 5000mm |
| Typ LED prvkov | COB LED 608 chips |
| Príkon | 14 Watt/meter |
| Vstupné napätie | 24V/DC |
| Vyžarovací uhol | 180° |
| Svetelný tok | 1310 Lumen/meter (pri 4000-4300K) |
| Teplota farby svetla | CCT-Dual White 2700-6500K |
| Váha | 60g cievka-5metrov |
| Priemerná životnosť v hodinách | 35.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 10mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 52,5mm |
| CRI index | CRI Ra90+ |