Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
MiBoxer-LS-CSL2N2WH
Nový produkt
Tovar na objednávku - Dodacia doba 20 dní
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 600LED COB CCT (2700-6500K) BIPOLAR 6W+6W 24V CRI90 5mm
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 5 | 4,97 EUR | Až do 0,25 EUR |
| 10 | 4,92 EUR | Až do 1,00 EUR |
| 20 | 4,87 EUR | Až do 3,00 EUR |
| 30 | 4,82 EUR | Až do 6,00 EUR |
| 50 | 4,72 EUR | Až do 15,00 EUR |
| 100 | 4,62 EUR | Až do 40,00 EUR |
| Rozmery | 5000mm x 5mm x 2,5mm |
| Typ LED prvkov | COB LED 600 chips/m |
| Príkon | Max. 10W/m (CW 7,2W/m - WW 7,2W/m) |
| Elektrický prúd | Max. 0,42A/m (CW 0,3A - WW 0,3A) |
| Vstupné napätie | DC 24V (zapojenie BIPOLAR) |
| Vyžarovací uhol | 180° |
| Svetelný tok | Max. 680Lm/m |
| Teplota farby svetla | CCT 2700K-6500K |
| Váha | 80g návin 5m |
| Priemerná životnosť v hodinách | 35.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 5mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 20mm |
| CRI index | Ra90 |
| Výrobca | Led 4chip lighting |