Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 840LED COB RGB+CCT 18W CRI90 24V 12mm Led4chip
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 5 | 6,75 EUR | Až do 0,25 EUR |
| 10 | 6,70 EUR | Až do 1,00 EUR |
| 20 | 6,65 EUR | Až do 3,00 EUR |
| 30 | 6,60 EUR | Až do 6,00 EUR |
| 50 | 6,50 EUR | Až do 15,00 EUR |
| 100 | 6,40 EUR | Až do 40,00 EUR |
| Rozmery | 5000 mm x 12 mm x 2,3 mm |
| Typ LED prvkov | COB LED 840/m |
| Príkon | 18 Watt/meter |
| Vstupné napätie | 24V/DC |
| Vyžarovací uhol | 180° |
| Teplota farby svetla | RGB+CCT |
| Váha | 90g cievka-5metrov |
| Priemerná životnosť v hodinách | 40.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 12mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 41,67mm |
| CRI index | CRI Ra90+ |