Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
VL-LS-COB384-9W-WW-24V-IP20-5mm
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 384LED COB 9W 900Lm Warm White 24V CRI90 EPISTAR 5mm
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 5 | 3,95 EUR | Až do 0,25 EUR |
| 10 | 3,90 EUR | Až do 1,00 EUR |
| 20 | 3,85 EUR | Až do 3,00 EUR |
| 30 | 3,80 EUR | Až do 6,00 EUR |
| 50 | 3,70 EUR | Až do 15,00 EUR |
| 100 | 3,60 EUR | Až do 40,00 EUR |
| Rozmery | (d x š x v) 5000 x 5 x 2 mm |
| Typ LED prvkov | COB LED 384 chips |
| Príkon | 9 Watt/meter |
| Vstupné napätie | 24V/DC |
| Vyžarovací uhol | 180° |
| Svetelný tok | 900 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Warm White 3000K |
| Váha | 50g cievka-5metrov |
| Priemerná životnosť v hodinách | 35.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 5mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 41,67mm |
| CRI index | CRI Ra90+ |