Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LS-COB320-4000K-24V-IP20-8mm
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 320LED COB 10,8W 1060Lm Natural White 4000K 24V CRI90 EPISTAR 8mm
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 5 | 3,15 EUR | Až do 0,25 EUR |
| 10 | 3,10 EUR | Až do 1,00 EUR |
| 20 | 3,05 EUR | Až do 3,00 EUR |
| 30 | 3,00 EUR | Až do 6,00 EUR |
| 50 | 2,90 EUR | Až do 15,00 EUR |
| 100 | 2,80 EUR | Až do 40,00 EUR |
| Rozmery | 5000mm x 8mm x 3mm |
| Typ LED prvkov | COB LED320 |
| Príkon | 10,8 Watt/meter |
| Vstupné napätie | 24V/DC |
| Vyžarovací uhol | 180° |
| Svetelný tok | 1060 Lumen/meter |
| Teplota farby svetla | Natural White 4000K |
| Váha | 60g cievka-5metrov |
| Priemerná životnosť v hodinách | 35.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 8mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 50mm |
| CRI index | CRI Ra90+ |
| Výrobca | Led4chip lighting |