Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
ecolight- EC20300
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 320LED COB 7W 630Lm Warm White 12V CRI90 ecolight 8mm
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 5 | 2,45 EUR | Až do 0,25 EUR |
| 10 | 2,40 EUR | Až do 1,00 EUR |
| 20 | 2,35 EUR | Až do 3,00 EUR |
| 30 | 2,30 EUR | Až do 6,00 EUR |
| 50 | 2,20 EUR | Až do 15,00 EUR |
| 100 | 2,10 EUR | Až do 40,00 EUR |
| Rozmery | (d x š x v) 5000 x 8 x 2,2 mm |
| Typ LED prvkov | COB LED 320 chips |
| Príkon | 7 Watt/meter |
| Vstupné napätie | 12V/DC |
| Vyžarovací uhol | 180° |
| Svetelný tok | 630 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Warm White 3000K |
| Váha | 160g (5m balenie) |
| Priemerná životnosť v hodinách | 35.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 8mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 25mm |
| CRI index | CRI Ra90 |
| Výrobca | ecolight |