Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS COB 288LED 11W 980Lm AC230V Cold White 12x7mm cutt-50cm IP65
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | šírka: 12mm x výška: 7mm |
| Počet LED prvkov | 288/meter |
| Typ LED prvkov | COB LED |
| Príkon | 11 Watt na meter |
| Vstupné napätie | AC 220/240V s použitím napájacieho kordu s usmerňovačom |
| Vyžarovací uhol | 160° |
| Svetelný tok | 980 Lumenov |
| Teplota farby svetla | 6500K Studená biela |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP65 - v púzdre z PVC |
| Šírka LED pásu | 12mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 50cm |
| CRI index | Ra80 |