Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LS-CCT-120SMD2835-24V-CRI90-1845
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 120LED CCT 1800K-4500K (60CW+60WW) SMD2835 15W 1420Lm DC24V CRI90 10mm
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 5 | 3,85 EUR | Až do 0,25 EUR |
| 10 | 3,80 EUR | Až do 1,00 EUR |
| 20 | 3,75 EUR | Až do 3,00 EUR |
| 30 | 3,70 EUR | Až do 6,00 EUR |
| 40 | 3,65 EUR | Až do 10,00 EUR |
| 50 | 3,60 EUR | Až do 15,00 EUR |
| Rozmery | 5000 x 10 x 1,5mm |
| Počet LED prvkov | 120/m (600/5m) |
| Typ LED prvkov | SMD 2835 EPISTAR |
| Príkon | 7,5W + 7,5W/meter |
| Elektrický prúd | 0,31mA + 0,31mA/meter |
| Vstupné napätie | 24V/DC |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 1420 Lumenov |
| Teplota farby svetla | CCT 1800K až 4500K |
| Váha | 100g cievka-5metrov |
| Priemerná životnosť v hodinách | 40.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 10mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 10cm |
| CRI index | Ra90 |
| Výrobca | Led 4chip lighting |