Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LS-CCT-224SMD2835-20W-24V
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 224LED CCT (112CW+112WW) SMD2835 10W+10W 1760Lm CRI80 DC48V IP20 10mm
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 5 | 4,80 EUR | Až do 0,50 EUR |
| 10 | 4,75 EUR | Až do 1,50 EUR |
| 20 | 4,70 EUR | Až do 4,00 EUR |
| 30 | 4,60 EUR | Až do 9,00 EUR |
| 40 | 4,50 EUR | Až do 16,00 EUR |
| 50 | 4,40 EUR | Až do 25,00 EUR |
| Rozmery | 15000mm x 10mm x 1,5mm |
| Počet LED prvkov | 224/m (3360/15m) |
| Typ LED prvkov | SMD 2835EPISTAR |
| Príkon | 20 Watt/meter |
| Vstupné napätie | 48V/DC |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 1760 Lumenov |
| Teplota farby svetla | CCT 2700K až 6500K |
| Váha | 295g návin - 15metrov |
| Priemerná životnosť v hodinách | 45.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 10mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 125mm |
| CRI index | CRI80 |