Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LS-CCT-120SMD2835-10W-24V-CRI92
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 120LED CCT 2000K-6900K (60CW+60WW) SMD2835 10W 880Lm CRI92+ DC24V MNX-PRO
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 5 | 10,20 EUR | Až do 0,25 EUR |
| 10 | 10,15 EUR | Až do 1,00 EUR |
| 20 | 10,10 EUR | Až do 3,00 EUR |
| 30 | 10,05 EUR | Až do 6,00 EUR |
| 40 | 10,00 EUR | Až do 10,00 EUR |
| 50 | 9,95 EUR | Až do 15,00 EUR |
| Rozmery | 5000 x 10 x 2 mm |
| Počet LED prvkov | 120/m (600/5m) |
| Typ LED prvkov | SMD 2835 |
| Príkon | max. 10 Watt/meter |
| Vstupné napätie | 24V/DC |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | max. 880 Lumenov |
| Teplota farby svetla | CCT 2000K až 6900K |
| Váha | 80g cievka-5metrov |
| Priemerná životnosť v hodinách | 40.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 10mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 16,84mm |
| CRI index | Ra92 |