Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LS-192SMD2835-1800-4000K-24V-21W
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 192LED SMD2835 DIMM-WARM 1800K-4000K 21W 1760Lm DC24V CRI85 10mm
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 5 | 5,35 EUR | Až do 0,25 EUR |
| 10 | 5,30 EUR | Až do 1,00 EUR |
| 20 | 5,25 EUR | Až do 3,00 EUR |
| 30 | 5,20 EUR | Až do 6,00 EUR |
| 40 | 5,15 EUR | Až do 10,00 EUR |
| 50 | 5,10 EUR | Až do 15,00 EUR |
| Rozmery | 5000 x 10 x 2,5mm |
| Počet LED prvkov | 192LED/m (960LED/5m) |
| Typ LED prvkov | SMD 2835 EPISTAR |
| Príkon | max. 21 Watt/meter |
| Vstupné napätie | 24V/DC |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 1760 Lumenov |
| Teplota farby svetla | 4000K-1800K |
| Váha | 100g cievka-5metrov |
| Priemerná životnosť v hodinách | 35.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 10mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 83mm |
| CRI index | Ra85 |
| Výrobca | Led 4chip lighting |