Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LS-CCT-192SMD2835-24V-14W
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LS 192LED CCT (96CW+96WW) SMD2835 14W 1340Lm DC24V CRI80 10mm
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Množstvo | Cena | Ušetríte |
|---|---|---|
| 5 | 5,15 EUR | Až do 0,25 EUR |
| 10 | 5,10 EUR | Až do 1,00 EUR |
| 20 | 5,05 EUR | Až do 3,00 EUR |
| 30 | 5,00 EUR | Až do 6,00 EUR |
| 40 | 4,95 EUR | Až do 10,00 EUR |
| 50 | 4,90 EUR | Až do 15,00 EUR |
| 100 | 4,80 EUR | Až do 40,00 EUR |
| Rozmery | 5000 x 10 x 2mm |
| Počet LED prvkov | 192/m (960/5m) |
| Typ LED prvkov | SMD 2835 EPISTAR |
| Príkon | 14 Watt/meter |
| Vstupné napätie | 24V/DC |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 1340 Lumenov |
| Teplota farby svetla | CCT 2700K až 6500K |
| Váha | 100g cievka-5metrov |
| Priemerná životnosť v hodinách | 35.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| Poznámka | Nevyžaruje UV a IR radiáciu |
| Šírka LED pásu | 10mm |
| Deliteľnosť LED pásu | 82,5mm |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | Led 4chip lighting |