Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Optonica-LED Panel-30x30-24W-WW
Nový produkt
Štvorcový prisadený LED panel 30x30cm
Svetelný tok 1680 Lumenov
Farba svetla Teplá biela - 3000K
Vhodná náhrada za 100W až 120W halogénovú žiarovku
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED Panel Square 30x30cm 24W 1680Lm Warm White-Prisadený
Štvorcový prisadený LED panel 30x30cm
Svetelný tok 1680 Lumenov
Farba svetla Teplá biela - 3000K
Vhodná náhrada za 100W až 120W halogénovú žiarovku
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Typ LED prvkov | SMD 2835 |
| Príkon | 24W |
| Vstupné napätie | AC100-240V 50/60Hz (menič napätia) |
| Vyžarovací uhol | 160° |
| Svetelný tok | 1680 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 3000K |
| Váha | 990g svietidlo, 52g menič napätia |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20 000 hodín |
| Pracovná teplota | -20° +45°C |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 100W až 120W halogénovej žiarovke |