Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
masterLED-LP-60x60-NW-40W-Black
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED panel 60x60 40W 3200Lm Natural White masterLED - čierny rám
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 595 x 595 x 8mm |
| Príkon | 40W |
| Vstupné napätie | AC 170-265V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 3200 Lm |
| Teplota farby svetla | Natural White 4000K |
| Váha | 2400g (LED Panel) |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000h (LED Panel) |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Čierne orámovanie |
| CRI index | Ra 80 |