Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
KANLUX-28002
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED panel 60x60cm 36W 4320Lm (120Lm/W) Natural White KANLUX BRAVO-28002
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 595 x 595 x 11mm |
| Príkon | 36W |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 4320Lm |
| Teplota farby svetla | Denná-naturálna biela 4000K |
| Váha | 2276g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 30.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Dodávaný bez zdroja - treba doobjednať samostatne! |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 200 Watt |
| CRI index | Ra80 |
| Výrobca | KANLUX |
Stránka výrobcu: KANLUX BRAVO PU36W6060NW