Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
spectrumLED-SLI035065NW-PW
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED panel 60x60cm 40W 5500Lm (138Lm/W) Natural White backlit ALGINE
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 595 x 595 x 32mm |
| Príkon | 40W |
| Elektrický prúd | 185mA |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 5500Lm |
| Teplota farby svetla | Naturálna biela 4000K |
| Váha | 2,5kg |
| Priemerná životnosť v hodinách | 25.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| Poznámka | Nie je stmievateľný /nutné dokúpiť stmievateľný predradník |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 200 Watt |
| CRI index | Ra80 |