Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
masterLED-0572
Nový produkt
Tovar na objednávku - Dodacia doba 10 dní!
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED Panel 30x120 48W 3840Lm Natural White LUMIO masterLED
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 295 x 1195 x 8 [mm] |
| Príkon | 48W |
| Vstupné napätie | AC170-265V 50/60Hz |
| Svetelný tok | 3840Lm |
| Teplota farby svetla | Naturálna biela 4000K |
| Váha | 2200g |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Externý predradník - rozmery: 145 x 45 x 30 [mm] |
| CRI index | Ra80 |