Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
OPTONICA-LP-60x60-29W-NW-DL2389
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED panel 60x60cm 29W 3915Lm (135Lm/W) Natural White OPTONICA DL2389
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 595x595x9mm |
| Príkon | 45W |
| Vstupné napätie | AC 175-265V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 3600Lm |
| Teplota farby svetla | Denná-naturálna biela 4500K |
| Váha | 3700g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 25.000 hodín, ON/OFF cyklus 25.000x |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nieje stmievateľný (prie stmievanie objednávať plus stmievateľný predradník) |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 200 Watt |
| CRI index | Ra80 |