Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LEDLINE-LP-60x60-2in1-30W-4000K
Nový produkt
Tovar na objednávku - Dodacia doba 5 až 7 dní.
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED panel 60x60cm 30W 3600Lm Natural White 2in1 (Prisadený/Závesný) LEDLINE
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 595x595x16mm |
| Príkon | 30W |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 3600Lm |
| Teplota farby svetla | Denná-naturálna biela 4000K |
| Váha | 2450g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nieje stmievateľný |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 200 Watt |
| CRI index | Ra 80 |