Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
OPTONICA-LP-60x60-36W-CW-2711
Nový produkt
Tovar na objednávku - Dodacia doba 10 dní
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED panel 60x60cm 36W 3600Lm (100Lm/W) Cold White OPTONICA 2711
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 595 x 595 x 9 mm |
| Príkon | 36W |
| Vstupné napätie | AC 220-240V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 3600Lm |
| Teplota farby svetla | Studená biela 6000K |
| Váha | 1690g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 25.000 hodín, ON/OFF cyklus 25.000x |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nieje stmievateľný (pre stmievanie objednávajte plus stmievateľný predradník) |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 200 Watt |
| CRI index | Ra80 |