Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
Milio-LP-28x28-24W-NW-P
Nový produkt
Tovar je skladom
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED Panel Square 28,5x28,5cm 24W 2160Lm Natural White - Prisadený Milio
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 28,5 x 28,5 x 2,8cm |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 2160 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Naturálna biela 4000K |
| Váha | 740g |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| CRI index | Ra 80 |