Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
SYNTRON-LP-60x60-60W-NW-Frame
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED panel 60x60cm 60W 4800Lm Natural White s rámom SYNTRON Backlight - Prisadený
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 600 x 600 x 38mm |
| Príkon | 60W (2x30W) |
| Vstupné napätie | AC 170-265V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 4800Lm |
| Teplota farby svetla | Naturálna biela 4500K |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nie je stmievateľný |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 250 až 300 Watt |
| CRI index | Ra 80 |