Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
LUMENIX-LP-60x60-50W-NW-08367
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED panel 60x60cm 50W 4730Lm Natural White LUMENIX
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | šírka: 595 x šírka: 595 x hĺbka:12+18 mm |
| Príkon | 50W |
| Vstupné napätie | AC 175-265V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 4730Lm |
| Teplota farby svetla | Naturálna biela 4500K |
| Váha | 2800g |
| Priemerná životnosť v hodinách | 20.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| CRI index | Ra80 |