Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
BRG-LP-Square-18W-CW-Prisadený
Nový produkt
Tovar na objednávku - Dodacia doba 10 dní
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED Panel Square 22 x 22cm 18W 1480Lm Cold White-Prisadený BRG
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 212 x 212 x 28mm |
| Typ LED prvkov | SMD 2835 |
| Príkon | 18W |
| Vstupné napätie | AC 85-265V 50/60Hz (menič napätia) |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 1480 Lumenov |
| Teplota farby svetla | Studená biela 6000K |
| Váha | 160g svietidlo, 35g menič napätia |
| Priemerná životnosť v hodinách | 15 000 hodín |
| Pracovná teplota | -20° +45°C |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 100W halogénovej žiarovke |