Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
OPTONICA-2713
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED panel 60x60cm 36W 3600Lm (100Lm/W) Warm White OPTONICA 2713
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 595x595x9mm |
| Príkon | 36W |
| Vstupné napätie | AC 175-265V 50/60Hz |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 3600Lm |
| Teplota farby svetla | Teplá biela 2700K |
| Váha | 3,7kg |
| Priemerná životnosť v hodinách | 25.000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Krytie | IP20 |
| Poznámka | Nieje stmievateľný /nutné dokúpiť stmievateľný predradník |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 200 Watt |
| CRI index | Ra80 |