Súbory Cookies nám pomáhajú poskytovať služby. Používaním našich služieb vyjadrujete súhlas s používaním súborov Cookies.
HEDA-LP-60x60-40W-NW
Nový produkt
Tovar je na sklade
Pozor: Posledné kusy na sklade!
Dostupný dátum:
LED panel 60x60cm 40W 3200Lm Natural White HEDA WF
Prijímateľ :
* Povinný údaj
alebo Zrušiť
| Rozmery | 95x595x8mm |
| Príkon | 40W |
| Vstupné napätie | AC 175-265V |
| Vyžarovací uhol | 120° |
| Svetelný tok | 3200Lm |
| Teplota farby svetla | Denná-naturálna biela 4000K |
| Priemerná životnosť v hodinách | 15 000 hodín |
| Certifikácia | CE, RoHS |
| Poznámka | Nie je stmievateľný |
| Ekvivalent ku klasickej žiarovke | 200 Watt |
| CRI index | Ra80 |